26552 m2

Genel bakış

Kimi için sığınabileceği bir ev, kimi için hayallerini sığdırabileceği bir cennet , By Emlak

Develi Çomaklı Satılık Tarlalar 26552 m2 Detayı

Develi Çomaklı Satılık Tarlalar 13750 m2 olan tarlamız toplamda 13750 m2 alanı ile ekip biçebileçeğiniz güzel kazançlar yapabileçeğiniz tarlamızda çiftçilerimizin ilgisine bırakıyoruz

Ek Açıklama

26552 m2 tarlamızda ekip biçmek isteyenler veya geleçeğine yatırım yapmak isteyenler için uygun fiyata satışa çıkarılmıştır.

İlerleyen zamanlarda bu fiyatların daha üst fiyatlara çıkma olasılığını göz önünde bulundurursak tarlamız için güzel bir yatırım aracı diyebiliriz. Bunun yanı sıra ekip biçerek bir yandan da kar yapma olasılığınızı düşünürsek sizler için sunulan fırsatlardan bir başkası bu olabilir yeterki sizler geleceğe yönelik yatırımlar yaparak geleceğinizin görebilmeniz gereklidir.

By Emlak’ ın Amaçı Nedir

By emlak olarak sizlere sorunsuz hizmetler sunarak develi halkımıza kusursuz işler çıkarmayı hedeflemekteyiz. Tabi ki sizlerin ve develi çevresinde bulunan diğer kişilerin desteği ile professional hizmet vermeyi hedefleyen bizler By Emlak olarak sizlerin isteklerini yerine yetirmeyi hedefliyoruz.

Bunun yanı sıra Kontrat gibi yasal belgelerin önemini anlamanız için çalışmalar yapıyoruz sizlerde hakkınızı savunmanız için iki taraflı olarak bizler sizlerin haklarını savunuyoruz. Emlak yapmak ile yapmak arasın farklarolduğunu sizlere gösterme çabasındayız.

Hedefimiz gayesinde bir çok gayrimenül yatırımlarını sizlerin yerine savunuyoruz. Bizler By Emlak olarak sizleri savunuyoruz

A dan Z ye emlak ile ilgili tüm konuları sizler için yapıyoruz.

Emlak ile ilgili sizlerin sadece bize güvenmeniz gereklidir, sizlerde By emlak farkını yaşamak isterseniz bizlerle ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Bizler sizleri en doğru ve dürüst şekilde bilgilendiren Develinin tek Emlak şirketi olduğumuzu ve göstermek isteriz

 

Tüm yatırımlarınız için sizlerde doğru adreste olduğunu bilmeniz ve bu yatırımların en doğru şekilde yapılması için sizlerin yerine araştırmalar yaparak bilgilendiriyoruz. By emlak farkı Develi Halkımız ve diğer çevresinde bulunan müşterilerimiz içindir.

        Tüm detaylar için bize ulaşabilirsiniz

      Profesyoneller her zaman fark yaratır,By Emlak

Ayrıntılar

  • Brüt m2 :
    26552 m2
  • Net m2 :
    26552 m2
  • Fiyat:
    600.000
  • Mülk Durumu:

İlk yorumlayan siz olun “Develi Çomaklı Satılık Tarlalar”

Rating